Znakomity zegarek fitness z długą żywotnością baterii

Zegarki Huawei są świetne pod względem wzornictwa i żywotności baterii i niewiele marek może im dorównać. To sprawia, że nowy Watch GT 3 pro jest jednym z liderów na rynku dostępnych zegarków dla sportowców. To zegarek optymalny w swoich wymiarach, a ze stylową kopertą ze stali szlachetnej jest niezwykle pięknym zegarkiem.

Wysoka klasa i funkcjonalność

Stalowy pasek modelu Watch GT 3 pro, który idealnie pasuje do tytanowej koperty zegarka to połączenie wysokiej klasy i elegancji. Dopasowanie zegarka do nadgarstka zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy wyjąć jedno lub więcej przegubów z łańcuszka bez użycia narzędzi. Dotykowy ekran o rozmiarze 1,43″ jest większy niż w poprzednich modelach. Wyświetlane kolory są wyraźne i nasycone, przez co tarcza jest czytelna nawet w pełnym słońcu. Istnieje możliwość wyboru spośród wielu różnych tarcz w zależności od gustu użytkownika. 

Lepsza obsługa

Procesor napędzający zegarek jest szybszy niż montowany w starszych modelach. Nie ma opóźnień podczas przewijania menu zegarka. Reakcja jest szybka i bezbłędna. Zegarek można obsługiwać dotykiem lub dwoma przyciskami z boku. Pierwszy przycisk przenosi bezpośrednio do ekranu głównego. Drugi przycisk otwiera menu zegarka do pomiaru aktywności, dzięki czemu szybko można rozpocząć rejestrację spaceru lub przejażdżki rowerem. W przeciwieństwie do poprzednich modeli, ekran można obracać, aby przewijać menu lub powiększać przegląd aplikacji. W sklepie z aplikacjami, które można pobrać bezpośrednio z zegarka, znajduje się duży wybór aplikacji sportowych, a ich liczna stale rośnie.

Funkcje i nowości

W zegarku Watch GT 3 pro znajdziemy wszystkie znane z poprzednich modeli funkcje. Popularne funkcje smartwatcha, takie jak sterowanie muzyką, prognoza pogody, odbieranie wiadomości, powiadomień i połączeń telefonicznych, wszystko to można obsługiwać za pomocą zegarka Watch GT 3 pro. Dostępnych jest ponad 100 metod treningowych, z czego część rejestrowana jest automatycznie. Dzięki GPS, pulsometrowi i pomiarowi SpO2 można z dużą dokładnością śledzić wyniki treningowe. Oprócz czujnika GPS wbudowane są cztery inne usługi satelitarne, dlatego też precyzyjne połączenie dostępne jest w kilka sekund. Zegarek mierzy również sen wykorzystując technologię TrueSleep, która pozwala lepiej zadbać o zdrowy sen poprzez personalizacje ustawień. Nowością jest możliwość rejestrowania tętna. Funkcja wykorzystuje 8 sensorów fotoelektrycznych monitorujących tętno przez całą dobę. Dzięki zegarkowi Watch GT 3 pro użytkownik otrzymuje zaawansowany monitoring zdrowia. 

Rozmowy i wiadomości

Zegarek został wyposażony w mikrofon oraz głośnik, które pozwalają na odbieranie połączeń głosowych. Za pośrednictwem smartwatcha połączonego z telefonem za pomocą technologii bluetooth można przeprowadzać rozmowy, odrzucać połączenia lub pisać wiadomości. Muzyki można słuchać bezpośrednio z zegarka. Sparowane z zegarkiem Watch GT 3 pro słuchawki bezprzewodowe nie będą ograniczały ruchu podczas uprawiania sportów. 

Aktywność przede wszystkim

Zegarek Watch GT 3 pro to zegarek fitness. Do wyboru jest ponad 100 trybów sportowych, te najbardziej popularne jak bieganie czy jazda na rowerze, a także mniej rozpowszechnione jak np. golf. Podczas uprawiania ćwiczeń smartwatch w czasie rzeczywistym podaje dane tętna, tempa i analizuje je, aby uniknąć nadmiernego przeciążenia organizmu. Smartwatch jest zegarkiem w pełni wodoodpornym, zgodnym z klasą szczelności IP68 oraz do głębokości 30 m na poziomie 5 ATM. To oznacza, że z zegarkiem Watch GT 3 pro można nurkować w basenie lub płytkich wodach otwartych. Podczas nurkowania wyświetlane są dane głębokość, prędkość i czas zanurzania. Dla osób nurkujących przydatny będzie alarm ostrzegający o zbyt głębokim lub zbyt długim zanurzeniu. Pomocne też są ćwiczenia oddechowe, które można przeprowadzać przy pomocy zegarka przygotowujące nurków do bezdechu.

Znakomita żywotność baterii

Żywotność baterii, podobnie jak w poprzednich wersjach, wynosi do 14 dni na jednym ładowaniu, a zegarek obsługuje ładowanie bezprzewodowe dowolną ładowarką zgodną z Qi.  Szybkość ładowania baterii została zwiększona o 30% i teraz wystarczy zaledwie 10 minut, aby naładować ją do 25%. Do pełnego ładowania wystarczy półtorej godziny. Przy intensywnym użytkowaniu zegarka Watch GT 3 pro bateria wystarczy na pełne 8 dni. 

Huawei Watch GT 3 to ładny i dobrze wykonany inteligentny zegarek z wieloma użytecznymi funkcjami zdrowotnymi. Smartwatch Huawei GT 3 pro sprawdzi się nie tylko jako zegarek sportowy, ale także do użytku codziennego. Niech więc życie toczy się dalej zgodnie z ruchem wskazówek zegarka.