Wyjątkowy i niezapomniany sposób na podarowanie sobie przyjemności

Prowadząc biznes warto być przygotowanym na każdą sytuację. Jeśli więc powstaje ciekawa biznesowa szansa i wymaga ona od nasz szybkości i elastyczności w działaniu warto być na nią przygotowanym. Z pewnością w wielu takich przypadkach zechcemy skorzystać z wynajmu średnioterminowego samochodu. W naszym artykule podpowiadamy w jakich sytuacjach i momentach taka forma może być najkorzystniejsza. Przedstawiamy też dokładnie jakie korzyści niesie taki sposób korzystania z samochodu, połączony z rozwiązaniem biznesowego problemu lub po prostu zapewnieniem sobie przyjemności.

  • Wynajem średnioterminowy auta sprawdzi się zawsze gdy potrzebujemy auta na kilka lub kilkanaście miesięcy.
  • Umowa o wynajem średnioterminowy samochodu to też stałe miesięczne koszty.
  • Najlepsi partnerzy od wynajmu średnioterminowego aut oferują kompleksową stawkę pokrywającą wszystkie koszty ubezpieczenia i serwisu na okres wynajmu.

Wynajem średnioterminowy auta to połączenie klasycznego wynajmu auta z formą umowy leasingowej. Pozwala wynająć w korzystnej formie auta na okres od 1 do 24 miesięcy. CO więcej w przypadku umowy o najem średnioterminowy auta wysokość miesięcznej raty jest zazwyczaj stała i określona z góry. Rata taka zawiera już wszystkie niezbędne koszty serwisowe i ubezpieczeniowe na ten okres.

Wynajem średnioterminowy samochodu – kiedy się sprawdzi?

Najem długoterminowy aut będzie zawsze najkorzystniejszą formą jeśli wiemy z góry, że będziemy potrzebowali auta na ściśle określony czas. Wyobraźmy sobie projekt realizowany dla klienta z innego miasta i konieczność stałych dojazdów do niego przez czas trwania projektu. Wtedy warto znaleźć partnera oferującego wynajem średnioterminowy i sprawdzić jego ofertę.

Jeśli lubimy zmieniać często samochody służbowe lub flotę w firmie to także zamiast klasycznego leasingu warto rozważyć wynajem średnioterminowy samochodu. W wielu firmach handlowych jest to też swoisty motywator dla zespołów handlowych. Przedstawiciele handlowi, menadżerowie dzięki wynajmowi średnioterminowemu samochodu mają zagwarantowaną wymianę samochodów służbowych praktycznie co roku.

Wynajem średnioterminowy samochodu – jakie ma korzyści?

Wynajem średnioterminowy samochodu niesie ze sobą wiele praktycznych korzyści. Po pierwsze to to bardzo elastyczna forma korzystania z samochodu dostosowana do okresu na jaki potrzebujemy auto. Po drugie zawsze wynajem średnioterminowy samochodu to stałe i przewidywalne koszty miesięczne zapewnione w umowie z partnerem oferującym taką usługę. W końcu to brak wpłaty wstępnej oraz gwarancja iż nasz partner odbierze od nas auto na koniec okresu wynajmy średnioterminowego samochodu. Taka forma korzystania z samochodu daje dużą elastyczność w prowadzeniu biznesu i potrafi znacząco obniżyć koszty utrzymania floty samochodowej w firmie.

Nie bez znaczenia jest też fakt, iż w wynajmie średnioterminowym samochodu możemy de facto zagwarantować sobie nowe auto praktycznie co roku. To wyjątkowy sposób na podarowanie sobie odrobiny przyjemności, z którego wielu właścicieli firm czy prezesów zechce skorzystać.