wFirma i księgowość online- jaki jest jej cennik i najważniejsze zalety?

wFirma - cennik i jego możliwości

WFirma zdecydowała się na wprowadzenie prawdziwej innowacji, a także i rewolucji w dziedzinie księgowości online. Okazuje się, że marka przede wszystkim skupiła się na dostarczeniu rozwiązania, z którego z łatwością będą mogły skorzystać małe i średnie firmy, a także osoby samozatrudnione. Nie da się ukryć, że prowadzenie księgowości samemu lub w mikrofirmach od zawsze było ogromnym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Nie mogli oni bowiem pozwolić sobie na zatrudnienie szeregu wykwalifikowanych księgowych, czy utworzenie w firmie osobnego działu, co wynikało przede wszystkim z ograniczonych możliwości budżetowych. WFirma zdecydowała się więc wyciągnąć ku tego typu przedsiębiorcom pomocną dłoń i zaoferowała im rozwiązanie w postaci Małej Księgowości. Jaki jest cennik tej usługi abonamentowej, a także jakie są jej największe zalety?

Mała Księgowość od wFirma- rozwiązanie szyte na miarę małych przedsiębiorstw

Księgowość online cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Wiele przedsiębiorców bowiem decyduje się przejąć kontrolę nad rozliczeniami, ale duże ich grono, jest wręcz zmuszone do skorzystania z takich rozwiązań. Nie da się ukryć, że usługi biura rachunkowego czy profesjonalnego księgowego charakteryzują się niezwykle wysokimi cenami, a na początku przygody z działalnością gospodarczą, chodzi przede wszystkim o oszczędności. W związku z tym wFirma zdecydowała się przygotować rozwiązanie, które będzie uszyte na idealną miarę zarówno małych przedsiębiorstw jak i osób samozatrudnionych. Oferowana usługa abonamentowa Małej Księgowości online jest niezwykle profesjonalnym oprogramowaniem do prowadzenia procesów księgowych, a jednocześnie wielu użytkowników pokochało je za prostotę i wygodę obsługi. Dzięki Małej Księgowości, każdy z przedsiębiorców- nawet Ci, którzy nie są biegli w obsłudze komputera- będą mogli w zaledwie kilka minut wystawić fakturę, a także rozliczyć podatki, czy dokonać niezbędnego rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Mała Księgowość działa w sposób niezwykle prosty , gdyż głównym jej motywem było ułatwienie procesów księgowych, bez zbędnych komplikacji dla przedsiębiorców. Warto wspomnieć, że zespół specjalistów wFirma jest w stałej gotowości i chętnie pomaga i sugeruje swoim klientom najlepsze, możliwe rozwiązania. Eksperci są do dyspozycji przez cały czas, więc w razie problemów i niejasności można się z nimi wygodnie skontaktować i uzyskać niezbędną pomoc.

Księgowość online od wFirma- jaki jest jej cennik?

Mała Księgowość od wFirma została zadedykowana wszystkim przedsiębiorcom, którzy dopiero wchodzą w świat biznesu, a na początku swojej drogi, muszą przede wszystkim zmierzyć się z mocno ograniczonym budżetem. Wobec tego mówiąc o cenniku Małej Księgowości, przedsiębiorcy mają ogromne możliwości wyboru. Warto na samym wstępie zaznaczyć, że wFirma oferuje bezpłatny, 30 dniowy okres próbny, w którym to można dokładnie zapoznać się z oprogramowaniem i zdecydować odnośnie chęci kontynuowania z nim pracy. Niemniej jednak trzeba podkreślić, że sam program do fakturowania, który daje przedsiębiorcom ogromne możliwości kosztuje jedynie 19 złotych miesięcznie. Cena ta z pewnością nie nadweręży budżetu żadnego, młodego biznesmena. Co więcej istnieje również możliwość wyboru konkretnych pakietów, które cechują się jeszcze większą funkcjonalnością i całym szeregiem dodatkowych możliwości. Często polecany jest pakiet na start z integratorem e-commerce do obsługiwania sprzedaży wielokanałowej, a jego koszt to jedynie 78 złotych miesięcznie. W przypadku kiedy przedsiębiorcy dodatkowo chcą mieć pod kontrolą stan swojego magazynu, wówczas mogą zdecydować się na usługę programu do faktur wraz z opcją magazyn, za którą w abonamencie będą płacić tylko 49 złotych miesięcznie.

Program do fakturowania do wFirma- jakie daje możliwości?

Wystawianie faktur zwykle przedsiębiorcom kojarzyło się jedynie z przykrym obowiązkiem. Nie da się ukryć, że to właśnie na faktury poświęcali oni najwięcej czasu. Niemniej jednak z programem do fakturowania od wFirma, wystawianie tego typu dokumentów stanie się dziecinnie proste. Program samodzielnie wyszukuje po numerze NIP dane klienta i pobiera je z bazy GUS. Co więcej daje on również możliwość wystawienia faktur w aż 9 językach obcych, a także w różnych szablonach, które dodatkowo można opatrzyć logiem firmy. Dzięki niemu można wystawić następujące rodzaje dokumentów:

  • faktura VAT MOSS
  • faktura VAT i bez VAT
  • faktura marża
  • faktura korygująca

To jednak jeszcze nie wszystkie zalety programu do faktur. Otóż umożliwia on również wystawianie tego typu dokumentów we wszystkich walutach, które zostały ujęte w tabeli NBP wraz z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych, co jednocześnie jest gwarancją poprawnego wystawienia faktury.

Dlaczego warto postawić na Małą Księgowość?

Mała Księgowość od wFirma sprawi, że nawet osoby samozatrudnione, bez ponoszenia większych kosztów, będą mogły wykonywać poprawne rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS-em, a także wystawiać faktury jedynie kilka minut. Pozwoli to nie tylko na ograniczenie wydatków, ale również na zaoszczędzenie czasu. Co więcej, wykorzystywanie tego oprogramowania praktycznie do zerwa ogranicza ryzyko wystąpienia błędów w obliczeniach, a tym samym narażenia się na przykre konsekwencje ze strony klientów i różnorodnych instytucji. Z pewnością jest to więc rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb, a zespół ekspertów, zawsze chętnie dzieli się wiedzą i udziela pomocy użytkownikom oprogramowania, tak by praca z nim przebiegała sprawnie i bez zbędnych komplikacji.