Opowiemy o Samsung Galaxy Tab 3, Lenovo Yoga 3 Pro i Huawei MediaPad M3

nowe technologie

Od wielu lat popularność tabletów nie maleje. Mniejsze od netbooków i większe od smartfonów – doskonałe w podróży, drodze do pracy i na wakacjach. Dzięki nowoczesnym aplikacjom ułatwiają i umilają życie w wielu dziedzinach. Na tabletach możemy przeglądać internet, oglądać ulubiony serial, słuchać muzyki, pisać, rysować a nawet grać w gry logiczne lub zręcznościowe.
Dlatego warto się przyjrzeć, jakie nowości przygotowali dla nas producenci tabletów i które modele wysuwają się na czołówkę.

1. Samsung Galaxy Tab 3 – to naprawdę groźna konkurencja. Został wyposażony w ekran AMOLED o rozdzielczości 2048 x 1536 px, dzięki któremu możemy cieszyć się jasnymi i żywymi kolorami, a obrazy stają się niezwykle realistyczne. Tablet posiada czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2,15 GHz i 1,6 GHz i 4GB RAM, co jest gwarancją wydajności. Dodatkowym atutem jest rysik S Pen o dużych możliwościach.

2. Lenovo Yoga 3 Pro – dla tych, którzy stawiają na innowacyjne rozwiązania i lubią być zaskakiwani.
Ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 px i procesor Intel Atom (2,4 GHz) a także 4GB pamięci RAM sprawiają, że ten model tabletu plasuje się na wysokiej pozycji jeśli chodzi o wydajność. Producenci zaskoczyli fanów tabletów niewielkim wbudowanym projektorem, dzięki czemu można pobawić się w prywatne mini kino. Obraz w rozmiarze do 70” można wyświetlać na dowolnej powierzchni.

3. Huawei MediaPad M3 – model został wykonany w całości z aluminium, więc odporność tego tabletu na uszkodzenia jest wysoka. Ekran IPS dysponuje rozdzielczością 2560 x 1600 px, procesor Kirin 950 i 4GB zapewnią płynność i łatwość pracy. Producenci wyposażyli ten model w głośniki będące owocem współpracy z Harman Kardon i AKG.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną