BOC Group udostępnia ADOIT 12.0 z zaprojektowanym na nowo doświadczeniem EA

BOC Products & Services AG Logo

Nowa wersja oferuje elegancki wygląd interfejsu oraz niezwykłą wygodę dla użytkownika, które przekładają się na jeszcze sprawniejszą i przyjemniejszą pracę. Metoda Lean EA oparta o ArchiMate pozwala osiągać jeszcze więcej w ramach zarządzania architekturą korporacyjną.

WARSZAWA, 19 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ — BOC Group ogłosiła dziś wydanie ADOIT 12.0, nowej wersji narzędzia do zarządzania architekturą korporacyjną. Ta nowa wersja oferuje wiele zaawansowanych możliwości dostępnych w ramach eleganckiego, minimalistycznego interfejsu użytkownika, dzięki czemu każdy krok w systemie jest jeszcze szybszy i wygodniejszy. Nowa wersja oferuje też metodę Lean EA, która przenosi ADOIT na zupełnie nowy poziom możliwości i elastyczności.

Ta transformacja sprawia, że użytkownicy mają jeszcze łatwiejszy dostęp do kluczowych funkcjonalności, lepszą kontrolę nad architekturą oraz mogą zbudować zwinną architekturę korporacyjną, która pozwala szybciej dostarczać rezultaty biznesowe. Dzięki temu każda osoba zaangażowana ma lepszy wgląd w to, jak jest tworzona wartość. Taka zwiększona przejrzystość odnośnie tego, jak działa organizacja jest świetną okazją do uzyskania akceptacji dla inicjatyw przekładających się na wyniki organizacji. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w niepewnych czasach, gdy posiadanie jasnej wizji powiązań i zależności jest kluczowe dla zarządzania ryzykiem oraz zapewniania odporności organizacji na nieprzewidziane zdarzenia.

„ADOIT 12.0 wznosi na zupełnie nowy poziom wiele najbardziej charakterystycznych elementów doświadczenia ADOIT. Ogromna prostota oraz elastyczność zapewniają pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika, dzięki czemu każda organizacja i każdy interesariusz mogą się łatwiej zaangażować w zarządzanie architekturą korporacyjną. Jestem przekonany, że ta transformacja pomoże obecnym użytkownikom wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej i wygodniej oraz – co jeszcze istotniejsze – ułatwi liderom EA zwiększenie zaangażowania i będzie promować współpracę między zespołami w ramach inicjatyw”, zauważa Christoph Moser, menedżer produktu ADOIT.

Więcej informacji odnośnie nowości można znaleźć na stronie internetowej BOC Group.

BOC Group zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z darmowej wersji Community Edition i samodzielnego przetestowania możliwości systemu ADOIT.

O BOC Group

BOC Group rozwija oprogramowanie i usługi dla efektywnego i całościowego zarządzania wszystkimi zasobami w Twojej organizacji. BOC skupia się na usprawnianiu zarządzania procesami oraz zarządzania architekturą korporacyjną jak również wsparciu obszaru zarządzania ryzykiem i zgodnością organizacji.

Do globalnych klientów ADOIT należą między innymi Allianz, PostFinance, Raiffeisen Bank, Vienna International Airport oraz Volksbank Wien.

Dostarczamy nasze produkty i usługi dzięki naszym 200 pracownikom w Atenach, Berlinie, Dublinie, Madrycie, Paryżu, Wiedniu, Warszawie i Winterthur oraz ponad 90 partnerom na całym świecie.

Źródło: BOC Products & Services AG

Źródło informacji: PR Newswire

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną