Z kreatorem CV Be-Rising zdobędziesz wymarzoną pracę!

Etap poszukiwania pracy generuje niepokój i oczekiwanie na znalezienie wymarzonej posady. Kluczem do sukcesu jest możliwość zaprezentowania swoich kompetencji potencjalnemu pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Aby jednak do tego doszło, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie wzoru CV. Pierwszego wrażenia nie sposób odegrać dwa razy – w tym konkretnym przypadku naszą wizytówkę stanowi właśnie przykuwające oko CV. Warto tutaj wspomóc się kreatorem CV, dzięki któremu uda się wygenerować profesjonalne i skuteczne podsumowanie swoich doświadczeń zawodowych.

Zwiększ swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy z kreatorem CV online Be-Rising!

Dlaczego warto korzystać z generatora CV online?

1. Szybkość i prostota działania kreatora CV

Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania zajmującego miejsce na dysku, o którym zapomnisz po przygotowaniu swojej aplikacji. Generator CV online pozwoli Ci urealnić marzenie o profesjonalnie wyglądającym CV bez większego wysiłku. Czas to pieniądz – a w tym przypadku walczysz przecież o źródło dochodu. Dlatego też oferowana usługa kosztuje Cię mniej niż roboczogodzina pracy grafika.

2. Zaskocz sam siebie efektami, jakie oferują szablony CV

Nie musisz być profesjonalnym designerem ze znajomością skomplikowanych programów graficznych (jak np. Adobe Illustrator czy Indesign), aby stworzyć wyróżniające się CV. Dzięki wykorzystaniu generatora CV można w kilka minut przygotować aplikację, która nie zostanie niezauważona przez rekruterów.

3. Dopasuj wzór swojego CV do Twojej profesji

Staropolskie przysłowie głosi: „jak cię widzą, tak cię piszą”. W tym przypadku za Twoje pierwsze wrażenie odpowiada Twoja aplikacja. Kreator CV online Be-Rising pozwoli Ci dobrać odpowiedni styl i szablon do branży, jaką reprezentujesz. Inny wzór CV będzie pożądany w przypadku instruktora fitness, a inny dla prawnika. Optymalne dobranie szablonu pozwoli Ci zachować spójność Twojego doświadczenia, a to ważny element w budowaniu Twojej marki osobistej, zwłaszcza na samym początku zetknięcia się z pracodawcą.

4. Z kreatorem CV online nie będziesz mieć „przerwy” w życiorysie

Refleksje towarzyszące wypełnianiu swojego życiorysu w połączeniu z nutą niepokoju mogą doprowadzić do tego, że zapomnisz o uzupełnieniu obowiązków na poprzednim stanowisku lub wskazaniu okresu pracy. Dzięki automatycznym podpowiedziom, które będą Ci towarzyszyć na każdym etapie wypełniania formularza nie zapomnisz o istotnych informacjach, które mogą okazać się kluczowe podczas aplikowania u przyszłego pracodawcy. Poza tym – wyczerpujące opisanie przebiegu Twojego życia zawodowego utwierdzi rekruterów o Twojej obowiązkowości.

5. Jasne zasady

Koszt korzystania z kreatora CV to 12,99 zł za 7 dni dostępu, lub 19,99zł za 30 dni dostępu do wszystkich wzorów CV. Wykorzystujemy system płatności PayU. W efekcie po kilku chwilach od opłacenia zamówienia jesteś przekierowany do podstrony umożliwiającej pobranie Twojego CV w wygodnym i uniwersalnym formacie PDF, który dzięki niewielkiej wadze i wysokiej jakości jest preferowany do rozsyłania swojego CV. Do jego otwarcia wystarczy Adobe Reader. Przewagą formatu PDF nad Word’owym plikiem .doc jest gwarancja, że wszystkie elementy, które znajdują się w przygotowanym w kreatorze CV online będą wyglądać dokładnie tak samo na każdym ekranie.

5. Bezpieczeństwo generatora CV

Dane osobowe to ten rodzaj dobra cyfrowego, które jest obecnie na wagę złota. Korzystając z kreatora CV Be-Rising masz pewność, że Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dbamy o bezpieczeństwo, preferujemy jasne zasady współpracy i nie stosujemy kruczków prawnych.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną