Tech Data rozszerza ofertę aktualizacji Microsoft Dynamics dzięki Simplanova

BARCELONA, Hiszpania – Tech Data, a TD SYNNEX (NYSE: SNX) company, ogłasza nową strategiczną współpracę z Simplanova, dostawcą usług Dynamics 365 Business Central Upgrade i NAV Development. Tech Data i Simplanova zdecydowały się połączyć siły, żeby dostarczać usługi IT klasy korporacyjnej dla portfolio Microsoft Dynamics 365 oraz najwyższej jakości wiedzę ekspercką, aby wzmocnić pozycję partnerów i klientów końcowych Dynamics.

Dzięki tej umowie, partnerzy Tech Data mogą uzyskać dostęp do profesjonalnych, zautomatyzowanych usług Simplanova o stałej cenie, aby wspierać swoich klientów w przyspieszaniu i usprawnianiu migracji z Microsoft Dynamics NAV do Dynamics 365 Business Central. Partnerzy mogą również korzystać z innych usług, takich jak niestandardowy rozwój systemu Business Central, migracja dodatków do AppSource oraz szkolenia zespołu technicznego, które pozwolą wspierać klientów końcowych w uaktualnianiu ich środowisk Dynamics i uzyskiwać dostęp do nowych funkcjonalności, zwiększonej elastyczności oraz wspierać instancje systemu Dynamics NAV.

Stephen Ennis, vice president, Services, Advanced Solutions, Europe, Tech Data, powiedział: „Aktualizacja lub migracja do Microsoft Dynamics mogą być skomplikowane i czasochłonne dla naszych partnerów i ich klientów końcowych. Tech Data i Simplanova wspólnie stawiają czoła temu wyzwaniu dostarczając specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie wraz z solidnymi zautomatyzowanymi narzędziami, które przyspieszają i ułatwiają ten proces. Pozwoli to partnerom na płynne zarządzanie tymi przejściami i korzystanie z możliwości długoterminowego generowania przychodów dzięki corocznym aktualizacjom Microsoftu. Partnerstwo Tech Data z Simplanova oznacza, że nasi partnerzy będą korzystać z wysokiej jakości zautomatyzowanych usług profesjonalnych, bezpiecznych w rękach godnego zaufania partnerstwa naszych firm w zakresie dostaw”.

„Ponieważ większość rozwiązań Dynamics NAV ciągle działa na starszych wersjach lokalnych, jest globalne zapotrzebowanie na zautomatyzowane zasoby i rozwiązania do migracji. Łącząc siły z wiodącym globalny dystrybutorem jakim jest Tech Data, Simplanova będzie miała możliwość wytworzenia automatyzacji na dużą skalę, a nasi partnerzy będą mieli dostęp do dodatkowych ofert, włączając w to licencje Azure i CSP” – powiedział Petras Butėnas, założyciel Simplanova.

Za rozwój sprzedaży rozwiązań Simplanova i Microsoft Dynamics w Tech Data w Polsce odpowiada Dorota Wróblewska, Cloud Product Manager.