Sztuka w Twoim domu – obrazy Canvas

Dekorowanie ścian może być prawdziwym wyzwaniem w każdym domu! Puste ściany nigdy nie wyglądają atrakcyjnie, więc wypadałoby coś na nich powiesić, z drugiej trudno zdecydować co. Kiedyś do wyboru były tylko obrazy. Dziś można zawiesić plakat, zdjęcie, fotoobraz. Co wybrać? Jak dobrać ozdobę do pokoju? Coraz większą popularność zyskują obecnie obrazy Canvas. Słyszeliście już o nich?

Obrazy Canvas – obrazy na płótnie

Obrayz Canvas to po prostu to obrazy nadrukowane na płótno Canvas. Płótno Canvas doskonale imituje prawdziwe płótno malarskie. Możecie na nich zamieścić dowolne zdjęcie lub grafikę – takie płótno świetnie sprawdza się przy cyfrowo obrobionych grafikach. Można powiedzieć, sami stajecie się autorami swojego obrazu. Co więcej, nic nie szkodzi na przeszkodzie aby takie obrazy na płótnie składały się z kilku elementów, tworzących jedną kompozycję  w pomieszczeniu. Przykładowo można zamówić szereg obrazów Canvas naszej rodziny i powiesić te obrazy np. na ścianie na klatce schodowej naszego domu lub w korytarzu przy wyjściu z mieszkania. Takie obrazy będą wyglądać o wiele lepiej niż zwykłe zdjęcia w ramce. Jakie jeszcze zalety posiadają obrazy Canvas?

Za co można pokochać obrazy Canvas?

Bardzo ważną zaletą obrazów na płótnie jest to, że możemy na nich nadrukować praktycznie wszystko. To nasza wyobraźnia będzie wyznaczać, co chcemy powiesić na naszej ścianie. To znowu oznacza, że obrazy Canvas bardzo łatwo dostosować do praktycznie każdego wnętrza i każdego stylu. Doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi, minimalistycznymi wnętrzami, jak i rustykalnymi czy nawet glamour. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią grafikę lub zdjęcie. Sprawdzą się zarówno jako ozdoba salonu, jak i pokoju dziecięcego, sypialni lub kuchni.

Chcemy urozmaicić pokój naszego syna? Dlaczego by nie powiesić kilka obrazów Canvas ze scenami z jego ulubionego komiksu! A może chcemy pochwalić się wyjątkowo udanym zdjęciem z wakacji? Zamiast ograniczać się do małego zdjęcia w ramce, lepiej powiesić je w salonie jako obraz na płótnie Canvas!

Można przy ich pomocy upamiętnić ważny dla nas moment lub wykorzystać je jako oryginalny prezent. Chcemy podarować komuś zdjęcie z ważnej okazji? Dlaczego nie zrobić tego w formie obrazu!

Kolejna ważna cecha fotoobrazów na płótnie Canvas to ich odporność na promieniowanie UV. Ta cecha sprawia, że obraz nie odbarwia się po kilku miesiącach. Może nam służyć wiele lat, wciąż zachowując świetny wygląd.

Wymieniając zalety obrazów na płótnie, nie sposób nie wspomnieć o tym, że nie trzeba na nie długo czekać. Wystarczy wybrać zdjęcie lub grafikę i złożyć zamówienie. Wydruk takiego obrazu nie trwa długo, więc można go szybko odebrać, powiesić na ścianie i cieszyć nim swoje oczy.

Poza tym płótno to szlachetny materiał, który doda klasy każdemu obrazowi. Świetnie się nadaje do prezentowania zdjęć. Na przykład coraz więcej fotografów na swoich wystawach stawia właśnie na wydruki zdjęć na płótnie Canvas. Jeśli więc ktoś z was jest zapalonym fotografem – amatorem, to czemu nie pójść w ślady profesjonalistów i nie udekorować ścian własnymi fotografiami wydrukowanymi na płótnie Canvas?

Obrazy Canvas – wyjątkowa dekoracja

Wymienione wyżej zalety obrazów Canvas wyraźnie przemawiają za tym, żeby wziąć je pod uwagę planując dekorację ścian. Dodatkowym powodem, dla którego naprawdę warto to zrobić, jest ich niewielka cena. Zamówienie obrazu u malarza, czy nawet kupienie gotowego oznacza spory wydatek. Do tego zamówienie u malarza może trwać całe wieki. Inaczej jest w przypadku fotoobrazów na płótnie. Oczywiście cena zależy od formatu, ale nawet za duży rozmiar możemy zapłacić poniżej 100 zł. Chyba przyznacie, że to niewiele? Dlatego obrazy Canvas to idealne rozwiązanie nie tylko na dekorację, ale też na prezent. Jeśli więc sami zastanawialiście się co powiesić w swoim salonie, to teraz już macie odpowiedź!

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną