Streetbeat uruchamia rekrutację i rozbudowuje wrocławskie biuro

Streetbeat, innowacyjna firma fintechowa z Doliny Krzemowej, rozbudowuje swoje biuro we Wrocławiu i w 2022 roku planuje podwojenie zespołu deweloperskiego.

Streetbeat, bezpłatna aplikacja do inwestowania i handlu akcjami oraz kryptowalutami z własnym rynkiem profesjonalnych strategii inwestycyjnych, ogłosiła dziś plany podwojenia w tym roku wielkości swojej działalności w Polsce, aby wesprzeć swój globalny rozwój. Streetbeat, który niedawno pozyskał 10 milionów dolarów z rundy inwestycyjnej, stworzył rynek strategii inwestycyjnych, który daje każdemu użytkownikowi spersonalizowaną listę rekomendacji w oparciu o jego zainteresowania i profil ryzyka. Ponad 35 000 inwestorów zarejestrowało się na platformie podczas 30-dniowego prywatnego uruchomienia wersji beta, a firma zrealizowała 125 000 zleceń handlowych w pierwszym tygodniu.

Damián Scavo, dyrektor generalny Streetbeat, mówi: „Jesteśmy globalną firmą z korzeniami w Dolinie Krzemowej i szukamy ludzi, którzy chcą dołączyć do firmy, która już teraz przekracza oczekiwania. Firmę zbudowaliśmy z pasji i poszukujemy osób z wysokimi umiejętnościami technicznymi, które podzielają nasze zaangażowanie w zmianę oblicza inwestowania. Chętnie pomożemy Ukraińcom, Białorusinom i Rosjanom, którzy przeprowadzają się do Polski i potrzebują wiz oraz zakwaterowania, dołączyć do naszego zespołu we Wrocławiu.”

Aktualnie trwa rekrutacja na Linkedin, poszukiwane są osoby na stanowiska:

  • Senior Mobile Developer
  • Senior Backend Developer
  • Fintech Customer Service Analyst
  • Senior Head of Recruiting
  • Office Administrator

CTO Streetbeat Maciej Donajski dodaje: „To wyjątkowa okazja dla specjalistów technicznych w Polsce, aby stać się częścią globalnej rewolucji w branży fintech. Możliwości dla inżynierów i programistów w Polsce jest wiele, ale my oferujemy coś wyjątkowego. Nie szukamy tylko ekspertów: szukamy wizjonerów”.

Streetbeat przyciąga szerokie grono inwestorów dzięki połączeniu prostego handlu online z robo-doradcą, który realizuje zaawansowane strategie inwestycyjne oparte na danych dostarczanych przez sprawdzonych profesjonalistów. Platforma wystartowała z dwiema strategiami i będzie wprowadzać kolejne, w tym kryptowaluty, ETF i inne. Streetbeat demokratyzuje strategie oparte na danych, jednocześnie zmniejszając przepaść technologiczną i informacyjną, która istnieje między przeciętnym inwestorem a Wall Street.

O Streetbeat                                          

Streetbeat jest globalną firmą z branży fintech, zajmującą się demokratyzacją i demistyfikacją inwestowania oraz udostępnianiu go wszystkim. Opatentowana technologia Streetbeat została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z algo-tradingu i cennych danych, które mogłyby być trudne do odkrycia i rozszyfrowania, a dzięki prostemu procesowi wdrażania pozwoli im na przejęcie kontroli nad swoją przyszłością finansową. Firma ma siedzibę w Palo Alto w Kalifornii i jest własnością prywatną. Streetbeat, LLC („Streetbeat”) jest zarejestrowanym przez SEC doradcą inwestycyjnym. Mogą obowiązywać inne opłaty, szczegóły w taryfie opłat.