Średnio co miesiąc powstaje nowy model laptopa!

laptopy

W dzisiejszych czasach średnio na miesiąc powstaje nowy i proporcjonalnie droższy laptop do poprzednika. Ciężko nadążyć za technologiami. Aktualnie jest wiele modeli i różnych marek w różnych przedziałach cenowych.

Do codziennej pracy biurowej najlepszym kandydatem będzie ASUS R541UA-DM1407T. Jest to idealna rozwiązanie dla osób które w laptopie cenią sobie tylko szybkość przeglądanych stron i płynną pracę na aplikacjach biurowych. Inna propozycją jest laptop dla osób które okazjonalnie chcą zrelaksować się przy ciekawej grze, tu można jako faworyta zaproponować Lenovo IdeaPad 310-15 (80SM01L1PB), ta propozycja idealnie sprawdzi się w pracy ale i w rozrywce.

Schody zaczynają się gdy szukamy prawdziwego kilera laptopów dla graczy, wybór jest oczywiście duży ale postęp techniki w grach jest tak duży, że zakup takiego laptopa trzeba bardzo przemyśleć gdyż taki zakup to duże obciążenie portfela a sprzęt ma nam dobrze i płynnie służyć przez kilka lat. Dobrze wiemy, że PREDATORY są najlepszą propozycją dla wymagających osób. Naszą propozycją jest Acer Predator 17 G9-793-71KU – to potężna maszyna, która zadowoli wyglądem jak i płynnością nawet najbardziej wymagających gier. To najlepsza propozycja dla zagorzałych fanów gier najwyższej jakości.

Ostatnią propozycją jest sprzęt, który idealnie nadaje się na komputer biurowy ale i chwila relaksu przy grze zostanie w pamięci na długo. Jest to Dell Latitude 5490 i7-8650U. Laptop o wielkim potencjale, który zastąpi komputer stacjonarny i z czystym sumieniem można go nazwać laptopem biznesowym. Parametry są rewelacyjne a wyglądem zachwyci nie jedną wymagającą osobę.

Kupno LAPTOPA jest w dzisiejszych czasach dużym wyzwaniem. Trzeba dobrze przemyśleć zakup i spojrzeć w przyszłość by dopasować odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną