SOFTSWISS rozwija się w Polsce – otwarcie drugiego centrum programistycznego w Warszawie

Międzynarodowa firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS w dalszym ciągu zwiększa swoją obecność na polskim rynku IT. Kilka dni temu jeden z wiodących światowych producentów oprogramowania dokonał otwarcia drugiego centrum programistycznego, tym razem w Warszawie. Jeśli pierwszy oddział w ciągu dwóch lat istnienia w Poznaniu osiągnął wynik ponad 300 zatrudnionych pracowników, to czego można będzie się spodziewać po stolicy?

Nowe, komfortowe, w pełni wyposażone centrum programistyczne znajduje się w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej dzielnicy biznesowej. Jego otwarcie było tylko kwestią czasu, gdyż firma głośno dała o sobie znać w Polsce, błyskawicznie rozwijając centrum programistyczne w Poznaniu.

„W naszej firmie na całym świecie pracuje ponad 1400 osób. I zawsze podkreślaliśmy fakt, że w SOFTSWISS dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej. Jednakże wiele osób chciałoby od czasu do czasu bywać w biurze i móc rozmawiać z kolegami na żywo – opowiada dyrektor ds. personalnych SOFTSWISS Julia Onczewa. – Duża część naszego zespołu z Polski mieszka w Warszawie lub na przedmieściach stolicy, dlatego idea otwarcia nowego centrum programistycznego wyszła w pierwszej kolejności od samych pracowników. Pomysł szybko podchwycił zarząd, ponieważ poszerzenie działalności na polskim rynku wchodziło w ich plany na ten rok. Tak powstało nasze drugie biuro”.

Obecnie w warszawskim oddziale firmy produktowo-technologicznej pracuje już 100 osób. Polska w dalszym ciągu pozostaje priorytetowym rynkiem do zatrudniania nowych pracowników w SOFTSWISS. Firma wciąż jest gotowa przyjmować zarówno programistów, jak i innych potrzebnych jej specjalistów (Project Manager, Financial Manager, Technical Writer, HR Business Partner i innych) w dogodnej dla nich lokalizacji – w Poznaniu lub w Warszawie.

Źródło: SOFTSWISS