Smartfony godne polecenia

smartfony

Obecnie niemal każdy korzysta ze smartfona. Nowoczesny telefon to nie tylko nienaganny design, możliwość korzystania z Internetu, ale także doskonały aparat, możliwość nagrywania filmów w wysokiej jakości i swobodnego grania w gry. Można na nim zrobić wszystko, czego się tylko chce. Nowoczesne telefony, które możemy spotkać aktualnie w sklepach, niczym nie przypominają już telefonów z poprzednich lat. Które modele są najlepsze i na które warto zwrócić uwagę, wybierając się do sklepu w marcu?

Samsung Galaxy, czyli model wszystkim bardzo dobrze znany

Należy do flagowych modeli marki Samsung. Doskonale prezentuje się na żywo, jego funkcje nie mają sobie równych. W modelu Galaxy S9+, który ma teraz swoją premierę, możemy wyróżnić procesor, który poradzi sobie z zadaniami specjalnymi, aparat, który może śmiało konkurować z najlepszymi aparatami cyfrowymi. W tym modelu możemy także korzystać ze stereofonicznego dźwięku.

Marka Asus jeszcze kilka lat temu nie była kojarzona z telefonami. W ostatnim czasie to się jednak zmieniło. Asus ZenFone 5z to model, na który warto zwrócić uwagę i który warto kupić. Za co pokochamy ten model? Przede wszystkim piękny design, Android 8.0, szerokokątny aparat. Można tak wymieniać bez końca.

W zestawieniu najnowszych smartfonów nie może zabraknąć czegoś dla fanów Apple. Iphone X to model do zadań specjalnych. Bardzo dobre parametry techniczne, jeden z najlepszych aparatów i to, co lubi niemal każdy, czyli funkcjonalność.

Każdy z najnowszych modeli, który właśnie wyszedł na rynek, ma w sobie coś wartego uwagi. Co zdecyduje o zakupie? Przede wszystkim umiłowanie do marki. Wszystkie smartofony mają bardzo podobne parametry i zbliżoną funkcjonalność. Wybór jest trudny, szczególnie że na rynku znajduje się kilkadziesiąt ciekawych, godnych uwagi modeli.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną