Smartfon jako multimedialne centrum rozrywki?

Young man listening to the music on the train

Chcąc sobie odpowiedzieć na to pytanie, musimy poszukać oczywiście wśród telefonów klasy premium, które posiadają najwyższe parametry i zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby sprostać wygórowanym oczekiwaniom. Czy takie kryterium wystarczy, żeby odnaleźć odpowiedź?

Bardzo często, producenci chcąc przypodobać się konkretnej grupie użytkowników, optymalizują swoje urządzenia pod kątem ich oczekiwań oraz wymagań. Tak stało się na przykład w przypadku Samsung Galaxy Note9. Dane techniczne w klarowny sposób pokazują, iż zdecydowanie jest to smartfon, który z miejsca stanie się ulubieńcem graczy oraz miłośników gier mobilnych.

Telefon otrzymał bowiem najnowszy, redukujący do maksimum czas opóźnienia, ośmiordzeniowy procesor, mający zapobiegać wszelkim przegrzaniom wodno-karbonowy układ chłodzenia oraz sześć gigabajtów pamięci RAM – taki zestaw ma sprawić, że żadna akcja wykonywana na telefonie nie będzie spowolniona.

Jeśli dodamy do tego fakt, że urządzenie posiada największy w historii wyświetlaczy Infinity ekran o przekątnej 6,4 cala możemy cieszyć się rozrywką na naprawdę światowym poziomie, czując się jak prawdziwy gracz, wrzucony w sam środek nieustającej akcji.

Cały dzień pełen rozrywki – czy to możliwe?

Ważnym aspektem, jeśli chodzi o urządzenia starające się być współczesnymi, mobilnymi centrami rozrywki jest ich żywotność. Chyba nikt nie lubi powiadomień o niskim stanie baterii, które najczęściej pojawiają się w momentach, gdy najmniej się tego spodziewamy. Coraz częściej poszukujemy więc telefonów, które z powodzeniem wytrzymają cały dzień aktywności podczas intensywnego użytkowania.

Pod tym względem, idealnym kandydatem do tego wydaje się być produkt, który od niedawna gości na polskim rynku – Samsung Galaxy Note9. Dane techniczne tego telefonu nie pozostawiają złudzeń, iż spokojnie może on być najlepszym towarzyszem gier i zabaw przez cały dzień. Koreański producent wyposażył swoje urządzenie w baterię o pojemności 4000 mAh, co pozwala pracować lub grać na smartfonie przez bardzo długi czas, a wszystko to na jednym ładowaniu.

Kiedy natomiast otrzymamy powiadomienie o zbliżającym się nieuchronnym końcu zabawy, bardzo szybko przywrócimy żywotność za sprawą technologii ładowania bezprzewodowego. W ten sposób w kilka chwil wrócimy w środek akcji, nie musząc tracić długich godzin w oczekiwaniu na naładowanie. Prawda, że brzmi idealnie?

Jeśli dodamy do tego takie funkcje jak wodoodporność najwyższej klasy IP68 oraz pyłoszczelność, otrzymujemy urządzenie, które pozwala na swobodne korzystanie nawet w ekstremalnych warunkach, bez zbędnej obawy o zniszczenie naszego małego centrum rozrywki.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną