Sellingo – czyli kompleksowe oprogramowanie dla sklepu internetowego

Branża e-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się branż i doskonała okazja na rozpoczęcie zarabiania przez internet. Ty również zastanawiasz się nad założeniem własnego sklepu internetowego? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić do lepszego miejsca! Sellingo to darmowe oprogramowanie, które pomaga w błyskawicznym stworzeniu sklepu internetowego, który pomoże osiągnąć bardzo szybki sukces! Z naszą pomocą naprawdę wszyscy mogą stać się właścicielami dobrze prosperującego sklepu internetowego.

Czym jest Sellingo?

Sellingo to innowacyjne oprogramowanie sklepu internetowego. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania i bardzo prostemu procesowi konfiguracji, w bardzo prosty sposób możesz założyć własny sklep i dodać wszystkie wtyczki potrzebne w jego funkcjonowaniu. Twórcy systemu oferują wiele rozwiązań, które bardzo pomagają w rozwoju i automatyzacji sprzedaży w sklepie internetowym. Użytkownicy oprogramowania mają także dostęp do profesjonalnego wsparcia oraz dodatkowych działań, które jeszcze bardziej poprawiają funkcjonowanie sklepu. Twórcy Sellingo posiadają duże doświadczenie w branży e-commerce, dlatego doskonale znają sobie sprawę, że to właśnie początki są najtrudniejsze. Stworzyli więc system, który przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców.

Gotowe oprogramowanie sprawia, że nie potrzebujemy żadnej specjalistycznej wiedzy, aby samodzielnie stworzyć profesjonalnie wyglądający sklep. Sellingo zapewnia dużą funkcjonalność zarówno po stronie twórcy w panelu administratora, jak również klientów sklepu. System jest prosty w obsłudze, a w połączeniu z nowymi integracjami, niemal wszystkie procesy mogą być zautomatyzowane. Stworzyliśmy oprogramowanie na podstawie własnych doświadczeń oraz konsultacji z klientami, którzy już wcześniej korzystali z naszych rozwiązań. Wyeliminowaliśmy wszystkie aspekty, które mogłyby sprawiać trudności dla początkujących.

Sellingo – dlaczego warto?

Sellingo to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do tworzenia sklepów internetowych. Dzięki niemu i ponad 30 różnym integracjom wszyscy użytkownicy mogą zaoferować swoim klientom elastyczną sprzedaż. Dzięki Sellingo wszystko mamy w jednym miejscu – m.in. integrację płatności, porównywarkę, integrację z Allegro oraz kurierów i zarządzanie dostawami. Oprogramowanie posiada także responsywna grafika sklepu (RWD) oraz konfigurator, który jest bardzo prosty w obsłudze. Chciałbyś spróbować swoich sił w świecie sprzedaży internetowej? Zapraszamy więc, na stronę, gdzie dostępne jest oprogramowanie – https://sellingo.pl/ .

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną