RevBits uznany za jedną z 25 najlepszych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem w 2020 r.

RevBits, dostawca rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego, znalazł się wśród 25 najlepszych firm z branży cyberbezpieczeństwa w 2020 r. w rankingu The Software Report.

MINEOLA, Nowy Jork, 5 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ — Firma RevBits ogłosiła dziś, że znalazła się na liście 25 najlepszych firm zajmujących się bezpieczeństwem cybernetycznym w 2020 r. przedstawionej przez The Software Report.

Firmy wybrane do tegorocznych nagród należą do najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technicznie organizacji w zakresie podejścia do ochrony klientów.

Firma RevBits zdobyła wyróżnienie obok uznanych liderów branży, takich jak McAfee, Palo Alto i innych. „To niezwykle satysfakcjonujące, że jako bardzo młoda firma działająca w wysoce konkurencyjnym otoczeniu ponownie zostaliśmy wyróżnieni za innowacyjność” – powiedział David Schiffer, dyrektor generalny.

The Software Report dokonał oceny setki zgłoszeń. Nagrodzeni wdrażają proaktywne i kompleksowe technologie platformowe, aby zapewnić klientom ochronę przed różnego rodzaju atakami cybernetycznymi. W związku z tym, że duża liczba firm poświęca w swojej działalności wiele uwagi transformacji cyfrowej, korzystanie z oferty tych firm z zakresu cyberbezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie dla utrzymania bezpieczeństwa cennych danych i infrastruktury.

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które zaangażowane jest w zapewnianie klientom najwyższego poziomu ochrony i obsługi. Dzięki czterem zaawansowanym narzędziom zabezpieczającym złożonym z dziesięciu różnych modułów RevBits zapewnia ochronę przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami cybernetycznymi, z którymi zmagają się firmy. Firma RevBits kontynuuje rozwój technologiczny, a w jej ofercie znajduje się zintegrowana platforma do zarządzania wszystkimi czterema rozwiązaniami za pomocą jednego systemu kontroli – RevBits Cyber Intelligence Platform. Siedziba firmy RevBits mieści się w Mineoli w stanie Nowy Jork, a jej oddziały znajdują się w Princeton w stanie Nowy Jork, Bostonie w stanie Massachusetts oraz Antwerpii (Belgia). Więcej informacji o firmie RevBits można znaleźć na stronie www.revbits.com/aboutrevbits.

Źródło: RevBits LLC

Źródło informacji: PR Newswire

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną