Nowości wśród głośników sufitowych – Lithe Audio wprowadza nową linię produktów

Szukasz niezawodnych głośników sufitowych? A może zależy Ci na wysłuchiwaniu dźwięków najwyższej jakości i nie ma dla Ciebie znaczenia, jaki rodzaj głośników wybierzesz? Lithe Audio, czyli brytyjska marka produkująca głównie głośniki instalacyjne, oferuje wiele modeli, które na pewno przykują Twoją uwagę. Jakie głośniki z logo firmy Lithe Audio warto wybrać?

Lista produktów producenta: Lithe Audio – nowe modele głośników sufitowych

Firma Lithe Audio to znany i lubiany producent głośników z Wielkiej Brytanii. Popularność jego produktów w wielu krajach, w tym w Polsce, to najlepsze potwierdzenie, że Lithe Audio stawia na jakość. Wśród nich znajdziesz głośniki wewnętrzne i zewnętrzne. Wszystkie charakteryzuje wyjątkowy, czysty dźwięk, mocne basy i wyraźne wysokie tony. Takie cechy sprawiają, że słuchanie muzyki, dialogów filmowych czy podcastów na głośnikach to czysta przyjemność.

W katalogu produktów firmy Lithe Audio zauważysz m.in.:

  • Głośniki sufitowe, które są idealne np. do zestawów kina domowego. Co ważne, głośniki sufitowe Lithe Audio dostępne są w wersji bezprzewodowej Bluetooth (pliki audio można odtwarzać ze smartfona) albo Wi-Fi. Te ostatnie to zaawansowane urządzenia, które nie tylko odgrywają rolę głośnika, lecz także wzmacniacza i modułu Wi-Fi.
  • Bezprzewodowe głośniki ogrodowe, np. w ciekawym kształcie skały, które dodatkowo zdobią zieloną przestrzeń za oknem.
  • Ścienne głośniki instalacyjne, które firma Lithe Audio zaprojektowała z myślą o hotelach. Możesz jednak wykorzystać je także jako element systemu audio w swoim domu.

Kino domowe z prawdziwego zdarzenia – jakie możliwości dają nowe głośniki Lithe Audio?

Bezprzewodowe głośniki Lithe Audio to nowoczesne urządzenia, które doskonale współpracują z technologiami smart home i multiroom. To wszystko sprawia, że szybko stają się ważną częścią nowoczesnego, inteligentnego domu. Nie inaczej jest w przypadku kina domowego z urządzeniami Lithe Audio.

Głośnik aktywny tej marki pozwoli Ci rozkoszować się czystym dźwiękiem bez konieczności długotrwałej instalacji i chowania kabli. Urządzenie kompatybilne z technologią Bluetooth lub Wi-Fi może być sterowane przy użyciu aplikacji i podłączone do amplitunera AV za pomocą kabla optycznego. System audio z głośnikami sufitowymi można wygodnie zabudować w suficie, bo nie wymaga użycia innych kabli oprócz tych do zasilania.

Podsumowując, brytyjska marka Lithe Audio produkuje wysokiej jakości głośniki sufitowe, instalacyjne i ogrodowe do łatwej aranżacji. Poznaj głośniki Lithe Audio – przejdź na https://www.tophifi.pl/marki/lithe-audio.html.