Najnowsze laptopy TOP 5

laptopy top5

Laptop, czyli komputer osobisty, który można ze sobą zabrać niemal wszędzie. Obecnie komputery tego typu nie przypominają już tych, które były produkowane kilka lat temu. Niektóre nawiązują do swojej formy jedynie wyglądem. Chociaż coraz częściej możemy zauważyć laptopy hybrydowe, czyli tak zwane 3 w 1. Trzeba zauważyć, że przede wszystkim nowoczesne laptopy wyróżniają się swoimi parametrami oraz wydajnością! Na baterii potrafią wytrzymać kilkanaście godzin.

Na jakie laptopy warto zwrócić uwagę? Które modele są najnowsze? Poniżej TOP 5 najnowszych, a zarazem najlepszych modeli, które pojawiły się na rynku.

HP Spectre x360 15 – ten laptop nie ma sobie równych. Wykonany został bardzo precyzyjnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jednak tutaj zachwyca nie tylko zewnętrzny wygląd. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wnętrze i parametry tego laptopa. Wyświetlacz 4K, szybkie ładowanie i bardzo długi czas pracy baterii.

Dell XPS 15 – to komputer hybrydowy, który doskonale sprawdza się w pracy, w każdych warunkach. Doskonały procesor, wygląd, trwała bateria, szybki napęd. Wszystko to tworzy z tego komputera świetny sprzęt, na który warto zwrócić uwagę.

Acer Swift 7 – to jeden z najcieńszych laptopów na rynku. To jednak nie jest jedyna zaleta tego przenośnego komputera. Oprócz tego ma doskonały procesor i bardzo dużą pamięć.

Apple MacBook — najnowsze komputery Apple zasługują na bycie w rankingu. Najnowsze modele, które pojawiły się w salonach, nie tylko są doskonale wyposażone, ale posiadają nowoczesne funkcje, których nie znajdziemy w innych komputerach tego typu.

Asus ZenBook — to laptop, który idealnie sprawdzi się w pracy, w szkole i w domu. Nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o obróbkę tekstu, zdjęć czy pracę kreatywną.

Wśród najnowszych laptopów, każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie, idealnie dopasowany do swojej pracy.