Najlepszy sposób na utrwalenie zdjęć

Od wielu lat każdy z nas jest fotografem. Niewielki aparat fotograficzny nosimy przecież zawsze w kieszeni lub torebce – to nasz telefon komórkowy. Daje to niesamowite możliwości uchwycenia prawie każdej chwili z naszego życia. Zwykle jednak cyfrowe zdjęcia wrzucane na portale społecznościowe lub zapisywane w pamięci smartfona nie mają takiego charakteru jak papierowe odbitki i klisze fotograficzne z minionych lat. Mamy jednak pewne rozwiązanie tego problemu. Jak wrócić do klimatu dawnych lat i znów cieszyć się wywołanymi odbitkami zdjęć?

Fotografia natychmiastowa gwarantująca wyjątkowe ujęcia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym

Drukarka do telefonu wyróżnia się wysokim stopniem funkcjonalności. Może bowiem wydrukować dowolne zdjęcie w kilkadziesiąt sekund. Wystarczy wysłać je na drukarkę instax mini Link 2. Zrobimy to bezprzewodowo, na przykład z poziomu smartfona. Można więc nie tylko wybrać najlepsze ujęcie do wydrukowania, ale także poprawić nieco fotografię.

 Właściwości drukarki Fujifilm instax mini Link 2

Jakie parametry ma to urządzenie? Przede wszystkim warto docenić dwie cechy. Ta drukarka do telefonu jest bezprzewodowa i niezwykle mobilna. Wymiary to około 12 x 10 x 4 cm, a waga to tylko 210 gram. Naładowanie baterii trwa maksymalnie dwie godziny i pozwoli na wydrukowanie aż 100 odbitek. Samo drukowanie jednej odbitki trwa natomiast tylko kilkanaście sekund  – to czas od wysłania pliku z obrazem do wysunięcia się gotowego zdjęcia. Tylko tyle potrzeba, aby Twoje cyfrowe zdjęcie przybrało bardziej namacalną formę.

Dzięki takiej wydajności i mobilności drukarka do telefonu sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów, czy do uwiecznienia spotkań ze znajomymi i rodziną. Można ją także zabrać na ślub i wesele, aby od razu udokumentować najcenniejsze chwile.

Drukowane fotografie mają rozdzielczość 800 x 600 pikseli i rozmiar zdjęcia 62 x 46 mm. Przy użyciu drukarki Fujifilm instax mini Link 2 możesz wywołać odbitki zdjęć z plików JPEG, PNG, HEF i DNG.

Wybierz najlepsze zdjęcie, popraw je i wydrukuj w ciągu kilku chwil przy pomocy wyjątkowych produktów Instax.

Warto wiedzieć!

Drukarką można „malować w powietrzu” i drukować filmy. Dzięki temu wybrana osoba może otrzymać od Ciebie kadr z kodem QR do filmiku (np. wakacyjnego). Zapraszamy do poznania wyjątkowej oferty aparatów natychmiastowych i drukarek od Instax. Pamiętaj odbitki z FUJIFILM przetrwają wieki, bez znaczenia od tego, czy je zatrzymasz, czy podarujesz innej osobie. Wybierając produkty Instax wybierasz jakość!