LoMag – najprostszy program magazynowy

Każdy magazyn powinien by obsługiwany przez odpowiedni system magazynowy. Tylko wtedy ma szansę funkcjonować sprawnie i bez pomyłek. Warto pamiętać, że wybierając program magazynowy, należy stawiać na prostotę użytkowania oraz łatwą obsługę systemu. Przykładem takie systemu może być LoMag.

Czym jest System Zarządzania Magazynem LoMag?

LoMag to system magazynowy, który służy do zarządzania magazynem i wszystkimi operacjami w nim wykonywanymi. Pozwala on kontrolować ilość produktów znajdujących się na magazynie, ich położenie oraz wydawać odpowiednie dokumenty magazynowe na podstawie przeprowadzanych operacji. W zależności od potrzeb można skorzystać z różnych modułów systemu, które znacznie ułatwią pracę. Przykładem może być moduł sprzedażowy. Wszystkie dane przetwarzane w systemie LoMag mogą być transportowane do innych plików.

Czym powinien charakteryzować się dobry program magazynowy?

Dobry program magazynowy powinien mieć interfejs, który jest łatwy w obsłudze. LoMag charakteryzuje się intuicyjną obsługą, testowaną przez lata na użytkownikach. To pozwoliło uzyskać rozwiązania przystępne dla użytkowników. Bardzo ważną cechą systemu jest możliwość pracy za pośrednictwem internetu w różnych miejscach. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie magazynem bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Jest to szalenie praktyczne rozwiązanie w przypadku wyjazdów służbowych, szkoleń itp.

Kto może skorzystać z programu LoMag?

Program magazynowy LoMag może być stosowany przez firmy zajmujące się różnym typem działalności. Sprawdzi się on w przypadku firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Na wdrożeniu tego systemu skorzystają także firmy z branży gastronomicznej, budowlanej czy też księgowej. Program jest na tyle elastyczny, że spełni oczekiwania różnych grup klientów. Wszystko zależy od wyboru modułów oraz potrzeb danej firmy.

Integracja ze sklepami internetowymi

Kolejną zaletą systemu LoMag jest fakt, że może on zostać zintegrowany ze sklepem internetowym. Jest to możliwe w przypadku stosowania najpopularniejszych platform do zarządzania sklepem internetowym jak PrestaShop, Click Shop, Sky-Shop. Takie rozwiązanie pozwala automatyczną aktualizację ilości dostępnych w sklepie zaraz po ich zakupie przez klientów. Zwiększa to kontrolę nad ilością produktów w magazynie oraz zapewnieniem dostępności produktów dla klientów. W połączeniu z oprogramowaniem do sklepu internetowego LoMag ułatwi i usprawni pracę.

Przetestuj program magazynowy

Dobry program magazynowy powinien mieć możliwość przetestowania go przez potencjalnych klientów. Tylko tak można przekonać się, czy spełnia on wymagania i potrzeby klienta, czy jest odpowiednim rozwiązaniem do danego rodzaju prowadzonej działalności. System magazynowy LoMag jest dostępny w darmowej wersji demonstracyjnej, która pozwala na 30 uruchomień systemu. W ten sposób można poznać zalety, jakie posiada wspomniany System Zarządzania Magazynem i samodzielnie ocenić jego przydatność. W razie wątpliwości nad jego wdrożeniem warto rozważyć opcję przetestowania go w swoim magazynie.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną