Konsola zawsze w modzie

Niezmiennie PlayStation to najchętniej wybierana konsola wśród użytkowników na całym świecie. Stale rozwijająca się marka doskonale odpowiada na potrzeby tych osób, które oczekują rozrywki na najwyższym poziomie oraz oczywiście zaawansowanych technologicznie i graficznie rozwiązań. Dlatego właśnie każda kolejna edycja cieszy się tak dużym zainteresowaniem i jest wielką rewolucją na rynku. Jest również szereg nowoczesnych metod na finansowanie różnego rodzaju doładowań. Świetnie sprawdzają się na przykład PSN cards.

  1. Jak działają tanie doładowania Playstation Network?
  2. Jak rozszerzyć możliwości konsoli?

Jak działają tanie doładowania Playstation Network?

Nie jest zaskoczeniem, że PlayStation 4 podbiło serca graczy. Szczególnie teraz bez wychodzenia z domu można cieszyć się najlepszymi grami, które gwarantują wiele godzin najlepszej rozrywki. Poza zakupem samej konsoli warto również wykupić dodatkowe usługi, które dają dostęp do szeregu różnych opcji dodatkowych, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze bardziej różnorodna. Tanie doładowania Playstation Network pozwalają również zdobyć interesujące nas tytuły i sprawiają, że nowości są w zasięgu. Marka dała klientom do dyspozycji różnorodne modele płatności za dodatkowe usługi. Bez problemu można je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Popularnością cieszą się na przykład PSN cards oraz doładowania konta. To wygodne, ponieważ daje dostęp do szeregu dodatków, a z drugiej strony nie wymusza przekazywania swoich danych. Playstation Network cards to także rewelacyjny pomysł na prezent dla miłośnika konsoli.

Jak rozszerzyć możliwości konsoli?

Takie rozwiązania jak Playstation Network cards pozwalają poszerzyć opcje konsoli. Poza tym można również skorzystać z subskrypcji PS4. To daje dostęp do dodawanych nowych gier, a tym samym można grać online lub też odgrywać nowe propozycje bez konieczności zakupu. Poza tym subskrypcja jest atrakcyjna cenowo, co jest ważnym argumentem dla wielu osób.

Jak widać, ci, którzy chcą skorzystać z subskrypcji, mogą wykupić są w PS Store, jak i zdecydować się na karty PS Plus, które są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych. Ta druga opcja pozwala nam kontrolować wydatki oraz sprawia, że nie trzeba się martwić o to, czy pieniądze zostaną nam automatycznie pobrane z konta. Poza tym to także bezpieczna opcja, ponieważ nie podaje się nigdzie swoich danych, a użytkownik nie musi nawet posiadać rachunku bankowego. W tym momencie również decydujemy o tym, ile pieniędzy przeznaczamy na tę rozrywkę, co w jakiś sposób ułatwia kontrolę przyjemności. Poza tymi możliwościami użytkownik może w PlayStation Plus podpiąć kartę kredytową lub debetową i automatycznie pokrywać koszty dodatków. Dostępne są również karty Paysafecard, Playstation Store lub doładowanie PSN.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną