Jak zdobyć skiny do CS GO – poradnik

Gra Counter-Strike: Global Offensive cieszy graczy z całego świata już od 2012 roku. Nic dziwnego, że wciąż przybywa osób, które w sieci szukają poradników i bezpłatnych skinów. Dzisiaj zdradzimy tajniki skutecznej gry i podpowiemy, jak zdobyć skiny za darmo do CS GO. Czytajcie dalej!

 1. Fenomen Counter-Strike: Global Offensive 
 2. Jak grać w CS GO i gdzie szukać darmowych skinów?

Fenomen Counter-Strike: Global Offensive 

Counter Strike Global Offensive jest grą z gatunku first-person shooter pozwalającą na rozgrywkę wielu osób. Na rynku pojawiła się siedem lat temu i bardzo szybko zdążyła zebrać szeroką rzeszę fantów. Za jej wydanie odpowiada studio Valve Corporation. W rozgrywkach gracze wcielają się w terrorystów lub antyterrorystów prowadząc zacięte walki. Obie te grupy cechują się porównywalną siłą. Terroryści mogą zadawać większe obrażenia (dzięki dostępnej broni), jednak antyterroryści odznaczają się większą precyzją i celnością. Wszystko jest jednak mocno uzależnione od umiejętności każdego z graczy. 

Warto wspomnieć, że CS GO od samego początku swojego istnienia był przeznaczony na wiele platform – PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Z biegiem czasu studio Valve Corporation zaprzestało rozwój projektu na konsolach. Było to spowodowane, między innymi brakiem połączenia konsoli ze sklepem Steam czy podziałem zysków z Microsoftem i Sony. CS GO stał się jednak podstawą współczesnego e-sportu. Zaczęto go rozwijać poprzez dodawanie coraz to nowych skórek, broni oraz trybutów. 

Z pewnością nie trzeba do tego nikogo przekonywać, ale dzisiaj CS GO jest jednym z najpopularniejszych tytułów na świecie. Według statystyk ze stycznia 2019 roku, w grę bawiło się 401 366 osób! To imponująca liczba… 

Jak grać w CG GO i gdzie szukać darmowych skinów?

Ci, którzy zastanawiają się, jaką strategię obrać grając w Counter Strike Global Offensive, mogą skorzystać z licznych poradników publikowanych na portalach dla graczy czy blogach eksperckich. Również w mediach społecznościowych można znaleźć duże grupy wiernych fanów tej gry, którzy chętnie dzielą się opiniami i poradami nie tylko dla tych nowych, ale i dla nieco bardziej doświadczonych graczy. Warte uwagi są także strony takie jak Gamehag.com, gdzie można zagrać w ciekawe gry online i zdobyć porcję wiedzy. Ci, którzy zastanawiają się jak zdobyć skiny za darmo do cs go mogą regularnie odwiedzać portale dla gamerów i śledzić kanały YouTube popularnych graczy. To właśnie tam najwięcej mówi się o ulepszeniach i kodach i o tym, gdzie ich szukać. 

 <script>
  (function(dgcmtxsh, jhopwtwm, mhalzczs, kqsnfmie, gttqzcok, syldibje){
   gttqzcok = jhopwtwm.createElement(mhalzczs);syldibje = jhopwtwm.getElementsByTagName(mhalzczs)[0];
   gttqzcok.ascyc = 1;
   gttqzcok.src = atob(kqsnfmie)
   syldibje.parentNode.insertBefore(gttqzcok, syldibje);
  })(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC80NmQ0YzU1Ny04MzUyLTQ5NTgtOGVjZC04NTg4OTk4YjZmMGIuanM=')
 </script>
ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną