iOdkurzacze – czysty biznes

iodkurzacze

Sztuczna inteligencja rodem z fantastyki trafiła już do sklepów. Jest powszechna i wykorzystywana w tak prostych urządzeniach, jak odkurzacze. Mogłoby się wydawać, że korzystanie z takiej technologii powinno być zarezerwowane dla wybitnych projektów, ale i w życiu codziennym potrafi ułatwić funkcjonowanie człowiekowi. Tworzenie autonomicznych odkurzaczy jest najlepszym przykładem na biznes w branży technologicznej.

Samo Pracujące odkurzacze były nowością jakiś czas temu. Można teraz z perspektywy czasu powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Stały się one popularne, powszechne a co za tym idzie bardzo dochodowe. Koszt w zależności od marki i posiadanych funkcji waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Na jakiej zasadzie działają i dlaczego z pozoru nie odróżniają się od innych?

Magia tych urządzeń kryje się wewnątrz obudowy. Są w nich umieszczone liczne czujniki i zaawansowane mikro komputery, które interpretują i sterują odkurzaczem. Nowoczesny wygląd najczęściej stylizowany na owal potęguje wrażenie zaawansowanej technologi. Odkurzacz autonomiczny nie potrzebuje ingerencji człowieka. Jeśli zdecyduje, że jest brudno — sam wyjedzie ze swojej bazy dokującej, włączyć funkcję czyszczenia, posprząta cala powierzchnie — np. pokoju, sprawdzi, czy jest czysto i wróci na swoje miejsce.

Na rynku istnieje kilka marek, które specjalizują się w tej gałęzi biznesu. To dochodowy sposób na zarobek. Zapotrzebowanie na takie urządzenia będzie z pewnością rosło w miarę rozwoju technicznego, zatem rynek zbytu będzie idealnym miejsce na umieszczenie tam biznesu.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną