HEISHA uruchamia proste w obsłudze rozwiązanie dla dronów działających w systemie Drone-in-the-Box i ogłasza nabór partnerów na wyłączność na skalę globalną

HEISHA, czołowy dostawca rozwiązań z zakresu ładowania dronów autonomicznych na świecie, uruchomił DNEST, najnowszą i najmniejszą stację ładującą do dronów, oraz ogłosił nabór partnerów na wyłączność na skalę globalną.

DNEST, który mierzy 1 metr sześcienny i waży poniżej 40 kg, jest rozwiązaniem, z którego można łatwo korzystać w ogrodzie lub na dachu budynku. W odróżnieniu od innych produktów przemysłowych spółki DNEST, jest produktem łatwym w obsłudze, stworzonym specjalnie z myślą o rynku konsumenckim. Jest to produkt gotowy do lotu, wyposażony w stację ładującą DJI Mavic 2 Zoom i gotowe do użycia oprogramowanie. Użytkownicy niedysponujący umiejętnością sterowania dronem mogą z łatwością posługiwać się DNEST w celu obserwacji swoich posiadłości z powietrza w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Ling Lu, dyrektor generalny HEISHA , stwierdził: „Wraz z pojawieniem się nowego produktu na rynku ogłaszamy również nabór partnerów na wyłączność na skalę globalną. Przyczyną wyłączności jest chęć zapewnienia stabilności i opłacalności dla nowych partnerów, którzy dołączą do nas na zasadzie wyłączności. W ten sposób partnerzy będą bardziej zmotywowani do świadczenia dobrej jakości usług dla klientów. HEISHA nie poszukuje wyłącznie sprzedawców, ale partnerów, z którymi będzie mogła tworzyć doskonałe produkty”.

Opracowany z myślą o stworzeniu prostego w obsłudze rozwiązania do ładowania dronów, DNEST wyposażony jest w stanowisko ładujące szóstej generacji i kontroler trzeciej generacji. Wraz ze zdalnym centrum sterowania Freesky CLOUD CENTURY i usługami w chmurze firmy Amazon użytkownicy mogą obserwować obiekty z lotu ptaka zawsze, gdy tego potrzebują.

Rozwiązanie do ładowania dronów HEISHA serii D w całości stanowi platformę open source o niskich kosztach i wysokiej niezawodności, które pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów związanych z opracowaniem.

Więcej informacji na temat produktu na stronie https://www.heishatech.com/dnest-hardware-for-drone-in-a-box-solution.

YouTube:

Wprowadzający materiał wideo poświęcony DNEST: 

Polityka DNEST dotycząca partnerów na wyłączność: 

HEISHA

HEISHA Tech to spółka technologiczna oraz czołowa marka produkująca stacje do ładowania dronów. Spółka skupia się na tworzeniu produktów wnoszących realną wartość do codziennego życia poprzez rozwój nauki i technologii. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni ponad 1,7 tys. m2 oraz nowoczesnym sprzętem badawczym i przetwórczym, HEISHA dostarcza rozwiązania pozwalające większej liczbie deweloperów na oszczędności kosztów i czasu. Firma jest otwarta na współpracę z producentami oryginalnego sprzętu i inne formy partnerstwa biznesowego.

Źródło: SHENZHEN HEISHA

Źródło informacji: PR Newswire

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną