GSM24 – serwis do elektroniki na medal!

GSM24

GSM24 to jeden ze sklepów elektroniki użytkowej, dostępny w Internecie. Czy w niedalekiej przyszłości zamierzasz kupić sobie nowy sprzęt elektroniczny, taki jak smartfon, czy tablet? Są to sprzęty mające już praktycznie ciągły udział w naszym życiu – nikt nie wyobraża sobie teraz wyjścia z domu bez telefonu, a coraz szersza oferta filmowa w Internecie sprawia, że telewizja zostaje zastąpiona przez laptopy oraz tablety. W związku z tym, warto, aby nowy sprzęt cechował się długą trwałością, jakością wykonania i pewnością, że nie zawiedzie nas w najbardziej kluczowym momencie – w końcu w dzisiejszym świecie „bez telefonu, jak bez ręki”. Pytaniem jest jednak to, gdzie można zakupić takową elektronikę? Dobrym wyborem zdaje się być skorzystanie z usług sklepu internetowego GSM24 (link do sklepu: https://gsm24.pl).

Spis treści:

  1. Dla kogo przeznaczony jest sklep GSM24?
  2. Jaka jest oferta sklepu GSM24?
  3. W jaki sposób można zrobić zakupy w GSM24?
  4. Czy konieczne jest założenie konta, by korzystać ze sklepu GSM24?
  5. Klient a sklep – jakie są moje doświadczenia?

Dla kogo przeznaczony jest sklep GSM24?

Sklep ten przeznaczony jest dla dwóch grup klientów:

  • klienci indywidualni, osoby fizyczne.
  • firmy, zakłady pracy, zamówienia hurtowe

Dla obu grup przygotowane są indywidualne elementy, wspomagające zakup. Dla biznesu, który składa zamówienia hurtowe, obecnych jest wiele udogodnień: przy większych zamówieniach możliwe jest otrzymanie atrakcyjnych rabatów, pomoc przy dobraniu sprzętu do potrzeb firmy oraz darmowa dostawa w pakiecie.

Jaka jest oferta sklepu GSM24?

Sklep internetowy GSM24 to sklep specjalizujący się w dostarczaniu konsumentom wszelkiego rodzaju elektroniki użytkowej – w ich ofercie znajdziemy smartfony, tablety oraz smartwatche. Możliwość kupna do nich akcesoriów, takich jak etui, szybki ochronne, słuchawki, głośniki czy artykuły służące do utrzymania sprzętu w dobrym stanie przez dłuższy czas pozwala zrobić większe zakupy w jednym sklepie, bez konieczności wybierania innego sklepu, aby skompletować wszystko to, co nam potrzebne do komfortowego korzystania z urządzenia. Na uwagę zasługuje też fakt, iż możliwy też jest zakup podzespołów, które można zamontować do komputerów stacjonarnych, takich jak szybkie dyski SSD, karty graficzne czy pamięci operacyjne (RAM). Można też kupić nawet zestaw do VR (Virtual Reality)!

Nie tylko typy produktów są zróżnicowane, ale również marki sprzętu, jakimi dysponuje sklep są obszerne – znajdziemy tu urządzenia popularnych marek takich jak Samsung, Huawei, Apple czy Xiaomi, po produkty firm Realme czy Vivo. Dostępne są produkty w różnych rozpiętościach cenowych – od nawet 350 złotych do 5500 zł, co pozwala znaleźć coś dla siebie zarówno osobie dysponującej mniejszym, jak i większym budżetem na zakup elektroniki. Ponadto możliwy też jest zakup urządzenia z kategorii OUTLET, co pozwala na zakup pożądanego produktu w dobrej jakości po niższej cenie. Wszystko to składa się na obraz sklepu, który jest otwarty na każdego klienta o różnych oczekiwaniach względem produktu, jego parametrów czy firmy – wolność wyboru stanowi istotny plus tego sklepu z elektroniką.

W jaki sposób można zrobić zakupy w GSM24?

Zakupy w sklepie GSM24 mogą być wykonywane przez Internet, za pomocą strony https://gsm24.pl. Korzystanie z niej jest proste i przyjemne – możliwe jest skorzystanie z funkcji koszyka, która zbiera wiele produktów i łączy je w jeden, wspólny rachunek. Następnie możliwe jest sfinalizowanie zamówienia – przejrzysty interfejs jasno wskazuje, gdzie należy wpisać odpowiednie dane, co pozwala zaoszczędzić czas. Zamówienie można opłacić na wiele sposobów – poprzez coraz to popularniejszą opcję BLIK-a, poprzez platformę Przelewy24, która pozwala na szybkie zaksięgowanie transakcji czy platformy Paypal. Możliwy też jest zakup produktów na raty w bankach mBank oraz Alior Bank. Mnogość opcji zapłaty pozwala na spełnienie oczekiwań wszystkich kupujących, którzy korzystają z różnych form płatności za zakupy.

Odebranie zakupionych przedmiotów może odbywać się na dwa sposoby – możliwe jest odebranie ich stacjonarnie, w punkcie odbioru zamówień, znajdującym się na ul. Muszkieterów 15a w Warszawie lub możliwa jest też dostawa produktów. Ta z kolei może być klasyczną dostawą przez kuriera Fedex lub DPD na wskazany podczas realizacji zamówienia adres (co ważne, możliwa jest opcja opłaty za pobraniem!) lub może to być też forma dostawy do punktu Orlen, czy też do coraz powszechniejszych Paczkomatów firmy Inpost. Pozwala to na dopasowanie dostawy do stylu życia osoby zamawiającej produkty – w końcu sklep dba o dobro i komfort swoich klientów.

Co istotne, warto wspomnieć o tym, że przy zakupach, których wartość przekracza 300 złotych, dostawa jest całkowicie darmowa, co pozwala na zaoszczędzenie większej ilości pieniędzy!

Czy konieczne jest założenie konta, by korzystać ze sklepu GSM24?

Odpowiedź jest krótka – nie! W dobie, kiedy większość serwisów prosi nas o założenie kont, tutaj istnieje możliwość zrobienia zakupów bez konieczności utworzenia specjalnego profilu. Wystarczy podać dane w formularzu i gotowe! Niemniej jednak konto pozwala na odblokowanie funkcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników, takich jak np. dostęp do historii zamówień, czy też możliwość dodawania określonych towarów do ulubionych lub listy życzeń. Inne informacje, ważne dla samego procesu zakupu, takie jak faktury przesyłane są bezpośrednio na adres e-mail.

Klient a sklep – jakie są moje doświadczenia?

W razie konieczności, dostępna jest też usługa kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w postaci internetowego czatu, czy też kontaktu pod zamieszczonym na stronie numerem telefonu. Możliwe jest też wysłanie klasycznego maila z poczty internetowej – pozwala to na rozwianie wątpliwości związanych z zakupem, czy też wyjaśnienia pewnych problemów, które mogą nadarzyć się przy korzystaniu z serwisu.

Z własnego doświadczenia wiem, że pracownicy są naprawdę pomocni – w moim przypadku sprawnie pomogli mi z moim problemem, jakim był kłopot przy płatności za produkty, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Z perspektywy czasu widzę, że mój problem był dość oczywisty, aczkolwiek mimo tego obsługa sklepu mnie nie zawiodła i rozwiązała tę trywialną zagwozdkę. Najczęściej spotykane kłopoty są opisane w postaci FAQ w zakładce „przed zakupem”, co pozwala na znalezienie rozwiązania niekorzystnej sytuacji bez ingerowania osób trzecich.

Prócz działalności handlowej, na stronie GSM24 można znaleźć też blog. Artykuły w nim zamieszczane poruszają wiele różnych tematów – od propozycji prezentu na komunię, po ocenę tabletów do nauki zdalnej. Pozwala to na zapoznanie się z ofertą w pewnym kontekście – dobry sprzęt nie zawsze znaczy drogi, a taki, który będzie spełniał odpowiednie potrzeby. Dzięki artykułom można zweryfikować swoje wyobrażenia i zapoznać się z opiniami ekspertów w dziedzinie, co pomoże dokonać odpowiedniego wyboru.

Wszystko to składa się na obraz sklepu, który oferuje dobre towary w atrakcyjnych cenach, a jego możliwości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta. Ze swojej perspektywy miło wspominam zakupy w tym serwisie i polecam je zrobić każdemu, kto zastanawia się nad zakupami elektroniki w niedalekiej przyszłości! Link do strony znajduje się tutaj: https://gsm24.pl.