FORD MUSTANG JUŻ W RĘKACH ZWYCIĘŻCZYNI „NAJSZYBSZEJ LOTERII ANTYWIRUSA ESET”

W połowie stycznia 2022 roku w Gdańsku wręczona została nagroda główna w „najszybszej loterii antywirusa ESET”. W drogę do domu, nowym Fordem Mustangiem GT, z kultowym silnikiem V8 o mocy 450 koni mechanicznych, udała się pochodząca z woj. wielkopolskiego Pani Iwona.

Zwyciężczyni Loterii ESET przyznała, że z rozwiązań ESET korzysta od nieco ponad roku. Pani Iwona wybrała program ESET Internet Security z uwagi na funkcjonalność ochrony transakcji online. W trakcie trwania loterii zwyciężczyni przedłużyła posiadaną na ten program licencję, co pozwoliło jej wziąć udział w Loterii. Chwilę po zakupie natrafiła na reklamę loterii ESET, zgłosiła zakup i … zapomniała o całej sprawie aż do 21 grudnia. Tego dnia odebrała telefon z informacją o wygraniu głównej nagrody w loterii. Pani Iwona początkowo nie uwierzyła w wygraną.

W Wigilię do jej drzwi zapukał kurier z dokumentami, niezbędnymi do rejestracji Forda Mustanga. Po dopełnieniu formalności, w połowie stycznia, Pani Iwona odebrała z rąk przedstawicieli firmy DAGMA Bezpieczeństwo IT kluczyki do Forda Mustanga GT z silnikiem V8 – nagrody głównej od ESET.

Najszybsza loteria Antywirusa ESET trwała od 1 września do 15 grudnia 2021 roku. Aby wziąć w niej udział wystarczyło w czasie jej trwania kupić i aktywować programy ESET do ochrony komputera domowego oraz zgłosić zakup na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie. Do udziału w Loterii uprawniał nie tylko zakup nowej licencji, ale również przedłużenie już obowiązującej. W loterii mogli wziąć udział zarówno aktualni, jak i nowi klienci ESET. Uczestnicy w każdym tygodniu trwania Loterii mogli wygrać karty podarunkowe Decathlon, co miesiąc hulajnogi elektryczne, a w finale losowany był Ford Mustang GT. Łącznie wręczono 261 nagród.