Firma Hillstone Networks już po raz siódmy wyróżniona w raporcie Magic Quadrant w kategorii zapór sieciowych

SANTA CLARA, Kalifornia – (BUSINESS WIRE)– Hillstone Networks, czołowy dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci i zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwach, ogłasza zajęcie najwyższej pozycji pod względem możliwości realizacyjnych w kategorii podmiotów niszowych w raporcie Gartnera Magic Quadrant dotyczącym zapór sieciowych.

„Mówią, że praktyka czyni mistrza – powiedział Tim Liu, CTO i współzałożyciel Hillstone Networks. – Już po raz siódmy z rzędu znaleźliśmy się w raporcie dot. zapór sieciowych Magic Quadrant (i drugi raz z rzędu w powiązanym raporcie dotyczącym kluczowych zdolności). Uważamy, że osiągnięcie to jest wynikiem wytrwałości i zaangażowania, z jakimi spełniamy oczekiwania naszych klientów w zakresie ochrony ich sieci”.

Bogaty portfel firmy Hillstone uwzględnia rozmaite przypadki zastosowań i scenariusze wdrożeń, bezpieczeństwo sieci oparte na technologii mikrosegmentacji oraz bezkompromisową strategię, która od samego początku koncentruje się na chmurze.

– Rozwiązanie Hillstone Intelligent Breach Prevention, obejmujące opracowane przez Hillstone inteligentne zapory sieciowe nowej generacji i system wykrywania naruszeń bezpieczeństwa serwerów, stanowi kompleksowe, oparte na cyklu życia rozwiązanie zapobiegające zaawansowanym zagrożeniom dla sieci, zapewniające ochronę dla kluczowych aktywów i skracające czas pomiędzy naruszeniem bezpieczeństwa i jego wykryciem.

– Rozwiązanie do ochrony centrum danych Hillstone Data Center Protection, obejmujące opracowaną przez Hillstone zaporę sieciową nowej generacji dla centrum danych oraz CloudHive – rozwiązanie z zakresu mikrosegmentacji, zapewnia pełną ochronę na poziomach L2~L7, gwarantując ciągłość działania nowoczesnych centrów danych.

– Rozwiązanie Hillstone Secure SD-WAN pozwala organizacjom z wieloma oddziałami na szybkie wdrożenie bezpiecznej sieci VPN w każdym miejscu w celu poprawy funkcjonalności bez uszczerbku na poziomie ochrony.

Obecnie z rozwiązań Hillstone korzysta ponad 18 tys. przedsiębiorstw, co pokazuje uznanie, jakim cieszy się firma.

*: Gartner, Magic Quadrant for Network Firewalls, Rajpreet Kaur, Adam Hils, Jeremy D’Hoinne, 9 listopada 2020 r.

Firma Gartner nie promuje sprzedawców, produktów lub usług przedstawianych w jej publikacjach ani nie doradza użytkownikom technologii, aby korzystali z rozwiązań tylko tych podmiotów, które uzyskały najwyższe oceny lub inne wyróżnienia. Publikacje Gartner przedstawiają opinie sformułowane na podstawie przeprowadzonych przez nią badań i nie należy ich traktować jako stwierdzeń faktów. Gartner nie udziela gwarancji wyraźnych lub dorozumianych na wyniki badań będących podstawą jej publikacji, w tym gwarancji pokupności lub przydatności do określonego celu.

Hillstone Networks

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i zarządzania ryzykiem dla przedsiębiorstw proponowane przez Hillstone Networks obejmują aspekty widoczności, inteligentnych danych i zabezpieczeń, które sprawiają, że przedsiębiorstwa są w stanie kompleksowo rozpoznawać i rozumieć zagrożenia cybernetyczne i podejmować natychmiastowe działania, by im zapobiec. Produkty i usługi Hillstone, uznane przez czołowych analityków oraz cieszące się zaufaniem przedsiębiorstw o zasięgu globalnym, obejmują kompleksowe rozwiązania dla firm, począwszy od architektury rozproszonych zasobów Edge po technologię chmury, tym samym zmniejszając całkowity koszt nabycia i eksploatacji technologii. Więcej informacji można uzyskać na stronie                   www.hillstonenet.com.

Źródło informacji: Business Wire