Dell Vostro – optymalny laptop w małej firmie

Przedsiębiorcy i właściciele niewielkich firm, coraz częściej stawiają na wysoką jakość wybieranych przez siebie produktów – zależy im na dynamicznym rozwoju działalności, który nie będzie zakłócony przez problemy, których można było w prosty sposób uniknąć. Dopasowanie odpowiedniego komputera do potrzeb użytkowników, w połączeniu z ekonomiczną i przemyślaną decyzją, jest skomplikowanym zadaniem dla większości osób.

Dlatego chcemy zaprezentować Państwu rozwiązanie, które sprawdzi się we wszystkich niewielkich firmach, którym zależy na atrakcyjnej cenie, mocnych parametrach i wydajności! Mowa o komputerach Dell Vostro, które zdobywają coraz większą ilość serc klientów na całym świecie.

Nie marnuj czasu klientów i pracowników

W biznesie liczy się każda minuta, a niektórzy podchodzą stwierdzenia, że czas to pieniądz niezwykle poważnie – w końcu czasem może pojawić się na horyzoncie okazja, która w ciągu minuty pozwoli zarobić niezwykle satysfakcjonującą sumę.

Notebook Dell Vostro to doskonały przykład niewielkich i średnich laptopów, które mieszczą się w przedziale 13-15 cali – ich charakterystyczną cechą jest lekkość i niezwykle smukła konstrukcja, dzięki czemu transport w czasie podróży służbowych nie będzie problematyczny dla pracowników.

Nawet najsłabsza wersja wybranego modelu, działa niezwykle szybko i sprawnie, dzięki czemu dobrze przygotowana prezentacja usług lub produktów, przejdzie płynnie i bezproblemowo, a klienci od razu będą wiedzieli, że mają do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami. Każdy model można dostosować do indywidualnych wymagań względem parametrów, z czego najsłabszy z nich wyposażony jest w procesor Intel® Core™ i3-6100U szóstej generacji, z taktowaniem na poziomie 2,30 GHz – co w dalszym ciągu oferuje wydajną i płynną pracę na satysfakcjonującym poziomie dla przedsiębiorców.

Mowa oczywiście o 14-calowym Notebooku Vostro 14 z serii 5000, którego w razie potrzeby można rozbudować o dużo mocniejsze podzespoły (np. procesor Intel® Core™ i7-6500U szóstej generacji o taktowaniu 3,10 GHz, 8 GB pamięci RAM i dysku o pojemności 1 TB).

A może coś mocniejszego?

Firma Dell przygotowała również ofertę dla bardziej wymagających klientów, którzy do swoich działań operacyjnych, potrzebują nieco mocniejszego sprzętu – w końcu przygotowanie grafiki i prezentacji na poważne spotkania biznesowe, będzie mobilizować komputer do maksymalnego wysiłku.

Najmocniejszy model Notebook Vostro 7580 oferuje klientom wybitnie mocne podzespoły, w których skład wchodzą m.in.:

 • procesor Intel® Core™ i7-8750H ósmej generacji o taktowaniu 4,0 GHz,
 • możliwość rozbudowy do 32 GB pamięci RAM DDR4,
 • dysk twardy 1 TB HDD, w połączy z 256 GB SSD,
 • karta graficzna NVIDIA® GeForce™ GTX 1060 z 6 GB pamięci wideo GDDR5.

Warto wspomnieć o tym, że jest to już model 15-calowy, który został również wyposażony w system antywstrząsowy, blokujący dysk w czasie upadku, chroniąc dane przed uszkodzeniem lub usunięciem.

Dell w czasie zakupu tak mocne komputera, który dedykowany jest klientom firmowym, udostępnia również usługę Dell ProSupport lub ProSupport Plus. Jest to techniczny dział pomocy, mający na celu wsparcie klientów, u których pojawiły się jakiekolwiek problemy z pracą systemu. Infolinia oferuje pomoc przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, więc nawet jeśli użytkownicy pracują w trybie nocnym, nie muszą oni obawiać się, że pozostaną do rana bez dostępu do swoich danych.

Jest to bardzo mądre posunięcie ze strony producenta, który celuje w niewielkie firmy i przedsiębiorców, ponieważ zazwyczaj nie dysponują oni własnym działem IT.

Jeśli szukasz pomocy, porozmawiaj z konsultantami Gigam.pl, sklepu internetowego oferującego komputery i laptopy Dell.

Dedykowany system operacyjny

Klienci jako wisienkę na torcie, otrzymują wybrany pakiet oprogramowania i mogą skorzystać z takich dostępnych opcji jak:

 • Windows® 10 Home
 • Windows® 10 Pro
 • Windows® 10 National Academic
 • Windows® 8.1
 • Windows® 8.1 Pro
 • Linux®
 • Ubuntu®

Dedykowanym systemem dla firm i przedsiębiorców jest Windows® 10 Pro, który oferowany jest w wersji 64-bitowej.

Tak szeroka oferta laptopów jak seria Dell Vostro, powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającej grupy klientów!

Artykuł został opublikowany przy współpracy ze sklepem internetowym Gigam.pl oferującym szeroką gamę sprzętu komputerowego i akcesoriów marki Dell.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną