Czy detale robią różnice? – na przykładzie oprogramowania dla firm

Co decyduje o tym, że jeden program jest popularny i chętnie kupowany przez klientów a inny mimo dużego podobieństwa cieszy się małym zainteresowaniem? To detale. W dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji dbałość o szczegóły odgrywa kluczową rolę. Zatem jaki program wybrać?

Faktura Small Business – program dopracowany w każdym calu

Faktura Small Business jest to program do faktur stworzony przez łódzką firmę Mega-Tech na koniec pierwszej dekady XXI wieku. Od początku producent zadbał o każdy szczegół, aby praca z tą aplikacją była przyjemnością a jednocześnie umożliwiała szybkie wystawienie dokumentów. I udało się. Wygenerowanie takiego dokumentu jak faktura, faktura bez VAT, faktura proforma, faktura zaliczkowa, faktura końcowa czy faktura korekta zajmuje kilka sekund. Wszystko dzięki wbudowanemu modułowi pobierania danych z GUS. Wystarczy wpisać tylko numer NIP firmy i kliknąć jeden przycisk. Reszta danych zaczyta się automatycznie. Oczywiście klienci, którzy robili już wcześniej zakup są zapisywani w kartotece klientów, dzięki czemu ich wprowadzenie na fakturę również jest bardzo szybkie. Do zakończenia pełnej transakcji potrzeba jeszcze przekazać dokument klientowi, a często robi się to drogą mailową. I tu również FSB posiada wbudowany moduł umożliwiający wysyłkę faktur mailem bezpośrednio z programu. Nie zabrakło również możliwości wygenerowania pliku JPK czy różnych analiz dających nam orientacyjny obraz czy firma przynosi dochody czy straty.

Faktura Small Business Handel – rozbudowany program do fakturowania

Dla osób, które od programu oczekują jeszcze więcej powstał Faktura Small Business Handel – program do faktur z magazynem. Oprócz standardowych funkcji posiada jeszcze możliwość prowadzenia stanów magazynowych, wprowadzania faktur zakupu czy generowania dokumentów kasowych. Oczywiście oba programy posiadają możliwość pracy za równo jedno jak i wielostanowiskowej.

Dwa programy Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel są dobrymi przykładami, że dbanie o detale jest bardzo ważne. To właśnie troska o każdy szczegół sprawiła, że są tak popularne i lubiane przez klientów prowadzących własne przedsiębiorstwa.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną