Language: English English French French German German Italian Italian Japanese Japanese Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish

Smartfony godne polecenia

smartfony

Obecnie niemal każdy korzysta ze smartfona. Nowoczesny telefon to nie tylko nienaganny design, możliwość korzystania z Internetu, ale także doskonały aparat, możliwość nagrywania filmów w wysokiej jakości i swobodnego grania w gry. Można na nim zrobić wszystko, czego się tylko chce. Nowoczesne telefony, które możemy spotkać aktualnie w sklepach, niczym nie przypominają już telefonów z poprzednich lat. Które modele są najlepsze i na które warto zwrócić uwagę, wybierając się do sklepu w marcu?

Samsung Galaxy, czyli model wszystkim bardzo dobrze znany

Należy do flagowych modeli marki Samsung. Doskonale prezentuje się na żywo, jego funkcje nie mają sobie równych. W modelu Galaxy S9+, który ma teraz swoją premierę, możemy wyróżnić procesor, który poradzi sobie z zadaniami specjalnymi, aparat, który może śmiało konkurować z najlepszymi aparatami cyfrowymi. W tym modelu możemy także korzystać ze stereofonicznego dźwięku.

Marka Asus jeszcze kilka lat temu nie była kojarzona z telefonami. W ostatnim czasie to się jednak zmieniło. Asus ZenFone 5z to model, na który warto zwrócić uwagę i który warto kupić. Za co pokochamy ten model? Przede wszystkim piękny design, Android 8.0, szerokokątny aparat. Można tak wymieniać bez końca.

W zestawieniu najnowszych smartfonów nie może zabraknąć czegoś dla fanów Apple. Iphone X to model do zadań specjalnych. Bardzo dobre parametry techniczne, jeden z najlepszych aparatów i to, co lubi niemal każdy, czyli funkcjonalność.

Każdy z najnowszych modeli, który właśnie wyszedł na rynek, ma w sobie coś wartego uwagi. Co zdecyduje o zakupie? Przede wszystkim umiłowanie do marki. Wszystkie smartofony mają bardzo podobne parametry i zbliżoną funkcjonalność. Wybór jest trudny, szczególnie że na rynku znajduje się kilkadziesiąt ciekawych, godnych uwagi modeli.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną