Language: English English French French German German Italian Italian Japanese Japanese Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish

Nowe modele samochodów (2018)

2018 rok przynosi nam dużo nowości na motoryzacyjnym podwórku. Zarówno niemieckie koncerny jak i ich japońska konkurencja  wprowadzają na rynek nowości. Dużo się dzieje w segmencie miejskich samochodów kompaktowych. Jest to idealny moment dla osób wahających się z zakupem upatrzonego modelu, gdyż firmy robią wyprzedaże końcówek modeli i możemy liczyć na bardzo korzystne rabaty. Jak i tych którzy kochają nowinki i z niecierpliwością  na nie czekają a ich w 2018 roku nie brakuje.

Nowe modele samochodów na rok 2018

Volkswagen wprowadził do swojej oferty nowe Polo, którego cena rozpoczyna się od 44 790zł a auto gabarytami praktycznie nie odbiega od Golfa. Zaś tego premierę VIII wersji zapowiada na końcówkę 2018 roku. Mercedes wprowadza na rynek nowy ulepszony model A klasy. Poprzedni osiągnął niebotyczny sukces a ta którą niemiecki koncern obecnie nam oferuje jest dostępna zarówno w wersji limuzyny jak i kompaktowej limuzyny. Wyposażonej między innymi w multimedialne zegary a jej deska rozdzielcza to skóra zdjęta z flagowego modelu tej marki czyli S klasy oraz popularnej klasy E. Japoński dealer a dokładnie Toyota niczym nie pozostaje dłużna, prezentując nam nową odsłonę AYGO. Samochód ten w zeszłym roku cieszył się dużą popularnością jako miejskie auto i zagościł na parkingu wielu firm. Cena nowego modelu rozpoczyna się od 37 400 zł i dostępny jest zarówno z manualną skrzynią biegów ja i jej automatycznym odpowiednikiem. Nowinki techniczne, które możemy znaleźć we wnętrzu samochodu to między innymi to dotykowy system Toyota x- touch i niewątpliwie możemy określić ją mianem multimedialnej. Ten model  to 1.0 litrowy silnik, 72 km, kilka podstawowych pakietów wyposażenia a wszystko to ubrane w dwie bryły 3 i 5 drzwiową. Zarówno niemiecki Volkswagen w postaci Up’a  jak i czeska Skoda w postaci modelu Citigo dają odpowiedź na Aygo, jednak to ten cieszy się spośród tego grona najlepszą opinią. W 2018 roku producenci bez wątpienia pozostawiają nam bogata ofertę a co za tym idzie trudny wybór.

ITNEWS - NOWE TECHNOLOGIE
wróć na stronę główną